O nás

Kto sme?

Sme upratovacia firma, ktorá vzniká na základe dlhoročných zahraničných skúsenosti. Zameriavame sa na poskytnutie komplexných upratovacích a čistiacich služieb v okresoch Poprad – Vysoké Tatry, Stará Ľubovňa.

Ak sa rozhodnete pre našu externu upratovaciu firmu ušetríte čas, financie, nemáte žiadne starosti s personálom (nábor, evidencia, administrácia, odvody, absencie, práceneschopnost atď.) a taktiež získate flexibilitu personálu v obdobiach mimo sezóny s nižšiou obsadenosťou. Vaše náklady budú zodpovedať reálnej obsadenosti a tým získate rýchle a jasné rozpočtovanie.

Pri upratovaní používame kvalitné technológie a profesionálne čistiace prostriedky značky Diversey a Kärcher, ktoré zaručia, že Váš apartmán, dom, byt či iné priestory budú maximálne čisté a hygienické.

S vašimi vecami budeme zaobchádzať vźdy opatrne, no v prípade, že by sa pri upratovaní nejaký Váš majetok poškodil, proti tomuto sme poistení do výšky 30 000 €

Naším cieľom je Vám porozumieť a predvídať Vaše potreby, ponúknuť osobný a individuálny prístup a samozrejme budovať a udržiavať dlhodobe vzťahy aktívnym vnímaním spätnej väzby s cieľom budovať dôveru a lojalitu.

V skratke výhody externej upratovacej firmy:

  • Kvalitne poskytnuté služby zo zaškoleným personálom
  • Žiadne starosti zo zamestnancami (nábor, evidencia, fluktuácia, absencie, administrácia, odvody atď.)
  • Náklady zodpovedajú reálnej obsadenosti prevádzky
  • Riešenie na mieru pre každého
  • V Jednotnej cene zabezpečíme personál, kontrolu, manažment

Ak nám dáte priestor, radi Vás o tom presvädčíme.